en cs de ru 漢語 es fr

Menu

Toužíte po nezapomenutelné párty ve velkém americkém stylu? Díky James Dean Prague máte nyní exkluzivní šanci zažít neopakovatelnou atmosféru a jedinečný zážitek při promítání filmu či reprodukci hudby pod širým nebem. Neváhejte a získejte věhlasnou prestiž mezi svými přáteli, kolegy a obchodními partnery.

James Dean Prague Vám nabízí možnost pronájmu profesionální velkoplošné projekce té nejvyšší kvality.

Projektor Panasonic PT D 12000 Sxga – 3čipový výkonný DLP projektor s HD rozlišením 1400 x 1050 bodů a výkonem 12000 lumenů – se může pochlubit čtyřlampovým optickým systémem Panasonic pro vynikající jas a spolehlivost.

Velkou chloubou je nafukovací projekční plátno AIRSCREEN 40“ Open AIR ELITE – profesionální projekční plátno s ohromujícími rozměry 12 x 8 metrů umístěné ve vysokotlakém nafukovacím rámu. Velkou výhodou je rychlá a snadná instalace spolu s vysokou bezpečností i za větrných podmínek. Plátno je ideální volbou pro venkovní projekce, módní přehlídky, letní kina, festivaly, koncerty, premiéry filmu či jiné slavnostní akce. Díky své nízké hmotnosti se nemusíte obávat instalace v citlivém prostředí jako např. zahradní parky, pole či centra měst. Bez použití složitých podpůrných konstrukcí jej lze umístit na jakékoliv místo.

Základem úspěchu celé Vaší akce je pak zajisté kvalitní ozvučovací technika. Náš MAGIC CINEMA SOUND PRO 4 je jedním z nejvýkonnějších a nejsofistikovanějších zvukových systémů na světě, určených k reprodukci všech digitálních zvukových kino formátů včetně THX, Dolby 7.1 atd. Celý systém byl navržen jako analogový 4 WAY Active, plně tlakový zvukový systém s řízenou směrovostí a možností pokrytí velkých ploch a vzdáleností.

Náš profesionální tým zvukařů Vám zaručí perfektní prožitek z poslechu, který Vás nenechá chladnými a zároveň nadchne kvalitou a jasnými tóny z mluveného slova, zpěvu, reprodukované hudby či živé kapely.

FotogalerieInformacePronájem