en cs de ru 漢語 es fr

Menu

Inspirováno rebelem bez příčiny

Máte slabost pro idol mnoha ženských a dívčích srdcí Jamese Deana, rádi občas zhřešíte dobrým burgerem a křupavými hranolky, a když slyšíte slavné hity z Pomády, začnete si pohupovat nohou do rytmu? Pak nás přijďte navštívit do stylové americké restaurace a koktejl baru James Dean Praha. Už když vezmete za kliku, dýchne na vás uvolněná atmosféra padesátek, energie a nespoutanost.

Příjemné posezení vám zajistí autentický diner style nábytek, inspirovaný sedačkami z Chevroletu Bel Air z roku 1952, a monumentální sloup s obří mozaikou. Jednotlivé dílky jsou pečlivě seskládány tak, aby dohromady tvořily tváře dvou nezaměnitelných idolů – Marylin Monroe a Jamese Deana. Auta, motorky, krásné ženy, dobré jídlo a pití – to je vše, co James Dean miloval. A nic z toho u nás nechybí. Interiér je zařízen tak, aby vytvářel dokonalou iluzi doby největší Jamesovy slávy.


Nejstylovější koktejl bar Praha – James Dean

Nejstylovější koktejl bar Praha

Když po vydatné večeři sestoupíte do útrob amerického metra, čeká vás originálně řešená barová místnost a taneční plocha. Prostory evokují americkou benzínku. Dojem umocňují i stylové dobové rekvizity, například originální parkovací automat a typické černo-bílé kožené sedačky z legendárního vozu Lincolnu Continental HardTop Sedan. Skutečně zvídaví návštěvníci pak ještě mohou objevit zrezivělý parkovací stojan, jak jinak než 100% původní, zatímco si během průzkumu mohou odložit své drinky na oprýskané barely. Taneční parket se pyšní ručně kovanou masivní klecí, kde pro potěchu oka tancují tanečnice v sexy retro kostýmech.

Jídelní i nápojový lístek je pečlivě sestaven tak, aby žádnému milovníkovi této éry nic nechybělo. Najdete tam šťavnaté burgery, fresh saláty, proslulé americké milkshaky, delikátní dezerty, koktejlové drinky a široký výběr alkoholu, včetně tvrdého. Zažijte zlatou americkou éru na vlastní kůži a všechny smysly. Tento jedinečný zážitek na vás čeká jedině u nás.